Systemy ekspozycyjne
Atrakcje turystyczne w Polsce
Katalog kanałów RSS
Black Point - katalog stron internetowych
Internetowe biura prasowe
WEBNODE - strony www Warszawa
Sport paraolimpijski
Tanie gadżety reklamowe
strona główna
Dodaj stronę
Jak to działa
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Buy and Sell text links

Wróć

Pakiet47 - zarabiamy 50% prowizji

Punkty: 5 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:5 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Możliwy stały dochód, jeśli klienci będą robić stale zakupy, to znaczy ile poleconych kupi w danym miesiącu, taka będzie prowizja. Szczegółowa tabela zarobków https://pakiet47.pl/wp-content/uploads/2018/03/rozlicz.pdf Każdy kupujący zostaje przypisany na stałe do partnera. Co trzeba zrobić? 1. Rejestracja w programie partnerskim 2. Polecanie pakiet47 za pomocą swojego, unikalnego linku 3. Wypłata 15 dni po każdym zakupie 4. Jeśli klient kupi ponownie, albo w kolejnym miesiącu, to znów nalicza się prowizja w wysokości 50% 5. Materiały reklamowe dostarczane są na e-mail partnera Wyliczenie dla 15 osób poleconych prowizja 352.50 zł Wyliczenie dla 30 osób poleconych prowizja do wypłaty to 705 zł Prowizja wypłacana 15 dni po zakupie.
słowa kluczowe pakiet47, paczki reklamowe, adpack, adpacks, traffic, ruch na strony, zarabiaj przez internet
kategorie Marketing i reklama >> Reklama i marketing w Internecie
data wpisu 2018-04-03
ważny do 2022-06-03 [ przedłuż ]
url http://pakiet47.pl/?affiliates=2
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki
Polityka prywatności |  
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: adminka@aktywny24.eu
Strona używa plików Cookies w celach statystycznych. Poznaj naszą politykę prywatności. Zamknij